do adopcji175

do adopcji175

chip:

płeć: Samica

gmina: Andrespol

szacowany wiek: 2016

Gabrysia to bardzo energiczna, rezolutna suczka. Wskazany byłby dla niej dom z ogrodem, ponieważ sunia ma bardzo duże pokłady energii. Gabrysia jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, ale dosyć zaborcza w stosunku do innych psów. Potrafi chodzić na smyczy.

Schronisko Jasionka ( ul. Skośna 15, Biała k. Zgierza) . Adopcje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Informacje o zwierzętach do adopcji uzyskasz na oficjalnej stronie schroniska: www.schroniskojasionka.com.pl lub na fb:

https://www.facebook.com/pg/schroniskojasionka

. Telefon adopcyjny czynny jest w godzinach pracy schroniska: 501 23 23 00 E-mail: schroniskojasionka.biuro@gmail.com W związku z panującą sytuacją dotyczącą pandemii prosimy wszystkie osoby zainteresowane adopcja psa lub kota o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr: 501 23 23 00 w celu umówienia spotkania adopcyjnego. Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta są zaczipowane, wysterylizowane/wykastrowane, posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Zapraszamy do adopcji naszych zwierzaków

Obraz może zawierać: 1 osoba, pies, na zewnątrz i przyroda
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, pies, drzewo, na zewnątrz i przyroda
Obraz może zawierać: 1 osoba, pies i na zewnątrz, tekst „THOFEL JASIONKA GABRYSIA WW SCHRONISKOJASIONKA.CO”
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, pies i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, pies, na zewnątrz i przyroda